Вечеря на двох, чотирьох або шістьох в ресторані "Буль з Гаком" зі знижкою 35%!

15 січня в кафе "Буль з Гаком" з 13 до 14 години відбудеться феєрична шоу-програма від спеціально запрошеного гостя!

Найкращий подарунок до Нового року для співробітників і колег – корпоратив. Це не просто вечірка, подекуди костюмована та схожа на карнавальне дійство, але й чудова можливість поспілкуватися неформально з тими, хто плі-о-пліч працює поруч із вами п’ять д

Пиво – невід’ємна складова приємного спілкування, часопроводження з друзями, відпочинку й святкового настрою. Представляємо нефільтроване пиво ТМ «Рáдой» – тільки для особливої компанії, зварене в міні-пивоварні при кафе «Буль з Гаком» за такою адре

1 жовтня 2015 року в Києві відкрилося цілодобове кафе «Буль з Гаком» за адресою: вул. Тульчинська, 6 (вхід з пров. Дмитрівського).

12-13 серпня 2015 року Українська галузева компанія з виробництва пива, безалкогольних напоїв та мінеральних вод «Укрпиво» провела XVІІІ Міжнародний дегустаційний конкурс та визначила кращі напої України.

27 травня 2015 року в Києві відбувся Шостий дегустаційний конкурс напоїв «BEST DRINK 2015».

4 вересня 2015 року у Вінниці відбувся ІІІ Міжнародний інвестиційний форум “Вінниччина - бізнес в центрі України”, організований Вінницькою ОДА і облрадою.

З 10 по 13 вересня 2015 року в Києві на території ВДНГ (Національний Експоцентр України) пройшов щорічний фестиваль KIEV BEER FEST для поціновувачів смачного пива та гарної музики.

21 травня 2015 року в рамках I Всеукраїнського конкурсу «Грані якості – 2015»

Бажаєте довідатись як народжується справжнє пиво «Радой»? Відчути приємний аромат хмелю, солоду та вже готового до розливу напою…

З 1 липня підприємства України, що виготовляють пиво, а також ті, хто його продає - від великих супермаркетів до маленьких кіосків - мають працювати за новими правилами.

Нещодавно на Івано-Франківщині відкрили екстраординарний ресторан-готель "Порт "Раковець".

Фільми, сайти, мультики про пиво NEW!
(Виставляються щоденно по одному!)

Власник патенту Євген Юхниця

Офіційна група Facebook Офіційна група Вконтакті Мобільна версія сайту UA RU EN FR DE
НА ГОЛОВНУ