Вечеря на двох, чотирьох або шістьох в ресторані "Буль з Гаком" зі знижкою 35%!

15 січня в кафе "Буль з Гаком" з 13 до 14 години відбудеться феєрична шоу-програма від спеціально запрошеного гостя!

Найкращий подарунок до Нового року для співробітників і колег – корпоратив. Це не просто вечірка, подекуди костюмована та схожа на карнавальне дійство, але й чудова можливість поспілкуватися неформально з тими, хто плі-о-пліч працює поруч із вами п’ять д

Пиво – невід’ємна складова приємного спілкування, часопроводження з друзями, відпочинку й святкового настрою. Представляємо нефільтроване пиво ТМ «Рáдой» – тільки для особливої компанії, зварене в міні-пивоварні при кафе «Буль з Гаком» за такою адре

1 жовтня 2015 року в Києві відкрилося цілодобове кафе «Буль з Гаком» за адресою: вул. Тульчинська, 6 (вхід з пров. Дмитрівського).

12-13 серпня 2015 року Українська галузева компанія з виробництва пива, безалкогольних напоїв та мінеральних вод «Укрпиво» провела XVІІІ Міжнародний дегустаційний конкурс та визначила кращі напої України.

27 травня 2015 року в Києві відбувся Шостий дегустаційний конкурс напоїв «BEST DRINK 2015».

4 вересня 2015 року у Вінниці відбувся ІІІ Міжнародний інвестиційний форум “Вінниччина - бізнес в центрі України”, організований Вінницькою ОДА і облрадою.

З 10 по 13 вересня 2015 року в Києві на території ВДНГ (Національний Експоцентр України) пройшов щорічний фестиваль KIEV BEER FEST для поціновувачів смачного пива та гарної музики.

21 травня 2015 року в рамках I Всеукраїнського конкурсу «Грані якості – 2015»

Бажаєте довідатись як народжується справжнє пиво «Радой»? Відчути приємний аромат хмелю, солоду та вже готового до розливу напою…

З 1 липня підприємства України, що виготовляють пиво, а також ті, хто його продає - від великих супермаркетів до маленьких кіосків - мають працювати за новими правилами.

Нещодавно на Івано-Франківщині відкрили екстраординарний ресторан-готель "Порт "Раковець".

Фільми, сайти, мультики про пиво NEW!
(Виставляються щоденно по одному в 11.00!)

Власник патенту Євген Юхниця

{page_index.string032} UA RU EN FR DE
НА ГОЛОВНУ
П.І.Б. не може бути пустим чи менше 8 символів.
Побажання / Пропозиція: не може бути пустим чи менше 10 символів.
Залишилось: 0 Максимально символів: 333
Сума не правильна.
Побажання / Пропозиція успішно надіслані.