Шостий дегустаційний конкурс напоїв «BEST DRINK 2015»
Інші новини

27 травня 2015 року в Києві відбувся Шостий дегустаційний конкурс напоїв «BEST DRINK 2015».

Цього року конкурс проходив у дуже складній ситуації.Тому особливо приємно відмітити, що конкурс BEST DRINK показав найголовніше – українська індустрія напоїв починає поступово відроджуватися в нових умовах, а якість продукції невпинно зростає. В конкурсі взяли участь 19 компаній з України. На дегустацію було представлено 61 зразок.

Пиво світле ТМ «РÁДОЙ СВІТЛЕ» «БУЛЬ З ГАКОМ» та напівтемнепивоТМ«РÁДОЙ ЖІНОЧЕ»«МАРГАРИТА»стали переможцями конкурсу та зайняли перше місце. Пиво темне ТМ«РÁДОЙ ТЕМНЕ» «МАЙСТЕР» стало переможцем конкурсу та зайняло друге місце. Всі сорти пива ТМ«РÁДОЙ» отримали чудові відгуки журі.

Пиво ТМ«РÁДОЙ»варять на заводі ПрАТ «Агрокомплекс Хмільникпродукт» з 2012 року за особливою німецькою технологією виробництва, запатентованою в Україні та за кордоном. Для його виготовлення використовують компоненти виключно найвищої якості з Німеччини: солоди BohemianPilsner та Caraamber (Weyermann), справжні екологічно чисті хмелі HallertauerTradition, Magnum та Perle, вирощені в екологічно чистому районі Hallertauer між Німеччиною та Францією, німецькі дріжджі (Зафлагер W-3470), а також плоди розторопші з Південної України, та унікальну воду міста-курорту Хмільника.

Офіційна група Facebook Офіційна група Вконтакті Мобільна версія сайту НА ГОЛОВНУ  UA RU EN FR DE