Вітайте нефільтроване пиво «Рáдой»
Інші новини

Пиво – невідємна складова приємного спілкування, часопроводження з друзями, відпочинку й святкового настрою. Представляємо нефільтроване пиво ТМ «Рáдой» – тільки для особливої компанії, зварене в міні-пивоварні при кафе «Буль з Гаком» за такою адресою:м.Київ, вул.Тульчинська,6.

Нефільтроване пиво «Рáдой» має неповторний і неймовірний смак завдяки класичному рецепту Науково-дослідницького інституту пивоваріння в Берліні з додаванням екстракту розторопші та ельзаського солоду.

Наші пивовари створили високоякісне, нефільтроване пиво, що відповідає світовим стандартам. Особливого смаку нефільтрованому пиву ТМ «Рáдой» надають пивні дріжджі, збагачені вітамінами та мінеральними речовинами, роблячи його  ЖИВИМ і СПРАВЖНІМ.

Смакуючи нефільтроване світле пиво  «Буль з Гаком», ви відчуєте солодовий смак з легким дріжджовим присмаком, помірною хмелевою гіркотою й приємним ароматом хмелю. Світло-золотавий колір і густа піна не залиша байдужим навіть найвибагливішого гурмана.

Спеціально для жінок було створене нефільтроване напівтемне жіноче пиво «Маргарита».  Цей чарівний чистий смак із карамельним і дріжджовим присмаком та приємною хмелевою гіркотою танутиме в роті, як хмаринка цукрової вати. Легке, як хода щасливої жінки.  А колір пива «Маргарита» нагадує шатенку із коричнево-червонуватим відтінком волосся.  А піна така тонка, немов талія грецької богині. Пиво темне нефільтроване «Майстер» подарує вам насичений смак і аромат паленого

солоду з яскраво вираженою хмелевою гіркотою. Темно-коричневий колір символізує міцність чоловічого характеру  – надихає на філософські думки.

 Пиво ТМ«Рáдой» після дозрівання не фільтрують і не пастеризують. Унаслідок чого з пива не видаляється жива дріжджова клітина, що надає напою унікальний неповторний аромат та смак, а також наділяє його різними корисними властивостями. Нефільтроване пиво ТМ «Рáдой» не прозоре, має природну каламутність, яку видно неозброєним оком. Вид нефільтрованого пива – продукт, що швидко псується. Памятайте про термін придатності, що обмежений до 5 діб.

Будьте відповідальними та  вживайте пиво помірно. Бережіть своє здоров’я!

 
{page_index.string032} НА ГОЛОВНУ  UA RU EN FR DE