Як торгувати пивом з 1 липня 2015 року.
Інші новини

З 1липня підприємства України,що виготовляють пиво,а також ті, хто його продає - від великихсупермаркетів до маленьких кіосків - мають працювати за новими правилами. Зцього дня, відповідно до нового закону, пиво стає алкогольним напоєм.

НОВЕ ВИЗНАЧЕННЯ:

Пиво – це насичений діоксином вуглецю пінистий алкогольний напій із вмістомспирту етилового від 0,5% об’ємних одиниць,отриманий під час бродінняохмеленого сусла пивними дріжджами, що відноситься до товарної групи УКТ ЗЕД зкодом 2203.

Оскільки закон прирівняв пиво до інших алкогольних напоїв,вимоги до його продажів стали суворішими. Головна з них - продавати пиво можнабуде лише маючи спеціальну ліцензію. Вартість ліцензії для торговельної точки усільській місцевості - 500 гривень на рік, у містах - 8000 на рік, за межами міст обласного підпорядкування та м. Києва навідстані до 50 км із торговельною залою понад 500 м.кв. – 8000 гривень на рік. За ліцензію на оптову торгівлюалконапоями (крім сидру та перрі (без додавання спирту)) доведеться сплатити500 тис.грн. на рік.

Крім того, обов’язкова вимога дляотримання ліцензії на продаж пива – наявність касового апарату.

Про всіпідводні камені нового пивногозаконодавства більш детально читайте тут: http://www.vobu.com.ua/ukr/analytics/view/21

{page_index.string032} НА ГОЛОВНУ  UA RU EN FR DE