{page_index.string003} {page_index.string008}

Придбання пива, яке Вам одразу доставлять: в оселю, офiс, готель, сауну, кабінет, на пляж

Місця продажу пива на розлив


Пиво світле ТМM «РÁДОЙ СВІТЛЕ», «БУЛЬ З ГАКОМ»-5 л.

Ціна за діжечку фільтрованого пива: 400.00 грн.

шт.

Пиво темне ТМ «РÁДОЙ ТЕМНЕ», «МАЙСТЕР» - 5 л.

Ціна за діжечку фільтрованого пива: 400.00 грн.

шт.

Пиво напівтемне ТМ «РÁДОЙ ЖІНОЧЕ», «МАРГАРИТА» - 5 л.

Ціна за діжечку фільтрованого пива: 400.00 грн.

шт.

шт.

шт.

шт.

Виберіть дату в інтервалі двох років, на яку Ви хочете отримати пиво. Навіть на сьогодні, замовляйте, на зараз! Доставимо швидко!!!
Усього: 0.00 грн.

Як зробити замовлення

Вітаємо, ви маєте унікальну нагоду отримати 5-літрову діжечку живого фільтрованого або нефільтрованого пива (із вмонтованим краником) німецького виробника "HUBER easy KEG IT". Замовлення приймаємо цілодобово за тел.: 067-555-17-28, 073-420-02-64, 050-357-93-92 та на цій сторінці.

Отримайте, чого бажаєте: насолодіться винятковим світлим легким пивом "Буль з Гаком", посмакуйте справжнім чоловічим темним пивом "Майстер" чи напівтемним жіночим із карамельним присмаком "Маргарита".

Ваше замовлення ми доставимо в будь-який куточок міста Києва всього за 1-2 години (чи навіть раніше) або ж на конкретну потрібну Вам дату.

Гарантований термін зберігання фільтрованого пива – 2 тижні, а після відкриття діжечки ви зможете насолоджуватись його надзвичайним смаком протягом 3 діб.

Відповідно термін зберігання нефільтрованого пива – 5 діб, а після відкриття діжечки - 3 доби.

Усі марки живого справжнього пива виготовлені за рецептом Науково-дослідного інституту пивоваріння в Берліні (VLB) на німецькому обладнанні "Каспер Шульц" (Kaspar Schulz) та мають у складі унікальний ельзаський солод і хміль та цілющу воду міста Хмільник.

Вартість однієї діжечки цього справжнього пива - усього 400 грн за 5 л. фільтрованого пива та 420 грн - нефільтрованого (вартість доставки залежить від району).

Ви можете замовити по тел. 044 458 09 09, та на сторінці сайту http://radoy.com.ua/zakaz
цілодобово 5-літрову діжечку (з вмонтованим краником) німецького виробника «HUBER easy KEG IT» :
світле легке пиво «Буль з Гаком», чудове темне пиво «Майстер» та напівтемне жіноче пиво смачного карамельового смаку «Маргарита»! І Вам доставлять у будь який куточок міста Києва протягом 1-2-х годин, (чи раніше) , або на будь яку дату наперед. Термін гарантованого зберігання – 1 місяць, при відкритті діжечки – 3 доби.

Всі марки живого, справжнього пива, за рецептом Науково-дослідного інституту по пивоварінню в Берліні (VLB), виготовлені на німецькому обладнанні «Каспер Шульц» (Kaspar Schulz), зі складовими унікального альзаського солоду і хмелю та цілющій воді міста Хмільника. Початок роботи торговельного об`єкту на вулиці Хрещатик - 15.05.2013р. о 18.00.

Вартість однієї діжечки кожного з видів пива з доставкою по місту Києву – 224 гривні до 19 години, та 251 гривня з 19-ї години по 9 ранку.

Виникли питання? Телефонуйте за номером: 0674057652

{page_index.string032} НА ГОЛОВНУ  UA RU EN FR DE