Лікування пивом

Лечение пивом
З тих пір як люди освоїли процес пивоваріння, у пиві почали знаходити багато корисних властивостей. Дійсно, під час детального вивчення всіх інгредієнтів пива та технології його виготовлення, небезпеки для організму людини там не знайшли.

Солод містить вуглеводи, білки, ферменти та мінеральні солі. Ці компоненти в процесі пивоваріння в основній кількості переходять у напій.

Пивна медицина бере свій початок іще з давніх часів. Наприклад, шумерські лікарі  радили полоскати рот теплим пивом від зубного болю. Уже в середні віки пиво застосовували як ліки для виведення каміння з нирок, для лікування втоми і виснаження організму, використовували також як маски для омолодження шкіри.

Епідемія холери була нестрашна для працівників середньовічної пивоварні. Вони зрозуміли, пиво — відмінний засіб боротьби із холерою, оскільки смертоносні бацили гинули за кілька годин, і тому хвороба не розвивалася.

Відомий факт: у XVIII—XIX століттях більшість лікарських препаратів приймали, запиваючи пивом. До середини XIX століття пиво давали всім, хто видужував у шпиталях Петербургу як тонізуючий, дезінфікуючий та загальнозміцнюючий засіб.

Учені довели, що саме пиво здатне виводити з людського організму канцерогенні речовини та  знижувати ризик онкологічних захворювань.

Пиво, випите натщесерце, осушує шлунок, тим самим звільняючи його від надлишку слизу, що  допомагає при різних видах гастриту. В період одужування невелика кількість пінного напою допомагає відновити роботу шлунка. Було досліджено позитивний уплив напою на відновлення слизової оболонки шлунка при таких захворюваннях, як виразка дванадцятипалої кишки, гастрит, дуоденіт і виразкова хвороба шлунка. Пиво — єдиний алкогольний напій, що містить гіркоту хмелю, яка викликає виділення шлункового соку. Активні речовини, які містить хміль, здатні виявляти знеболюючий, заспокійливий та гіпнотичний вплив, зупиняючи розмноження хвороботворних бактерій.

Лише пиво здатне виводити з організму солі алюмінію. Завдяки наявності мінеральних речовин  пиво втамовує спрагу.

Застосування пивних ванн допомагає регулювати потовиділення. Достатньо додати в теплу ванну півлітра пива та трохи полежати в ній. Пивна пара корисно впливає на шкіру та весь організм у цілому.

Маски та креми, створені на основі пива, розгладжують зморшки. Також позитивно впливають на шкіру, схильну до жирності, роблячи її еластичною. До того ж покращується кровообіг, регулюється жироутворення. 

Є багато народних рецептів, які використовують від простудних захворювань пиво. Наприклад, додайте ложку меду в кухоль злегка нагрітого пива — і ви забудете про застуду.

Пиво — дивовижний та лікувальний продукт, винайдений людиною. Лише необхідно пам'ятати: цим напоєм не варто захоплюватися. Ви можете пити пиво щодня в необмеженій кількості й через деякий час ваша печінка цього не витримає, а наслідки будуть незворотніми. Або випивати келих бурштинового напою раз на день і  жити довго та почувати себе бадьорим і здоровим. Вибір робить кожний самостійно.

Фільми, сайти, мультики про пиво NEW!
(Виставляються щоденно по одному в 11.00!)

Власник патенту Євген Юхниця

Виникли питання?
Телефонуйте за номером: 0674057652

{page_index.string032} UA RU EN FR DE
НА ГОЛОВНУ
П.І.Б. не може бути пустим чи менше 8 символів.
Побажання / Пропозиція: не може бути пустим чи менше 10 символів.
Залишилось: 0 Максимально символів: 333
Сума не правильна.
Побажання / Пропозиція успішно надіслані.