Пив-бар «Буль з Гаком»
Контакти:
м. Київ, вул. Тульчинська, 6
Телефон: (067) 332-56-00
Skype: bul-z-gakom
Сайт: www.bulzgakom.com.ua

Режим роботи бару – цілодобовоПивбар «Буль з Гаком»

«Буль з Гаком» – заклад, що знаходиться в тихому місці столиці. Він гармонійно поєднує кілька напрямків у роботі: це цілодобовий бар та повноцінний ресторанчик із вишуканою кухнею, а також, безперечно, серце нічного життя сім днів на тиждень. 

Наш пивбар винятково затишний для всіх. Удень ми очікуємо сімейних та офісних відвідувачів, які відшукають для себе переконливо ситні та добротні страви за невисокими, як для столиці, цінами, відмінну каву й бадьорий чай власної рецептури. Увечері це найкраще місце для тусівників та клаберів. Тут є все, що потрібно для pre-party, — дивани, резиденти та пристойна коктейльна карта.

У кожній залі розміщено великий монітор, по якому транслюють футбольні матчі, що робить бар особливо привабливим для вболівальників. 

Що ж, обирайте один зі столиків, розташовуйтеся, веселіться, насолоджуйтесь одним із різновидів розливного пива, яке ми варимо самі!

Пивбар «Буль з Гаком» — це місце, де атмосфера абсолютних веселощів не залишає гостей ані на секунду, а незрівнянна кухня й завжди свіже пиво роблять кожний вечір, проведений у нас, незабутньою подією у Вашому житті!

Незалежно від смаку, тут Ви завжди знайдете те, що Вам прийдеться до душі!

У нас у продажу є фірмові чаї, створені професійним дієтологом — консультантом зі здорового харчування! Їхня унікальна рецептура сприяє оздоровленню організму в цілому, зміцненню імунітету та відрізняється особливою турботою про здоров'я як чоловічого, так і жіночого організму! 

Фіточай «Комфорт чоловіків» має унікальні властивості справляти заспокійливу дію на чоловічий організм, підвищувати гостроту зору, нормалізувати артеріальний тиск (при гіпертонії), плавно зменшувати спазм судин (при головних болях). Має загальнозміцнюючий, тонізуючий вплив на організм чоловіка. Також, що вкрай важливо, чай може вживатися жінками під час клімактеричного періоду й  жінками з онкологічними захворюваннями (гормонозалежних органів). Чай  попереджає виникнення алергічних реакцій організму. Має жовчогінний ефект, нормалізує рівень цукру в крові. Є протизапальним чаєм. Рекомендується для чоловіків, бо до складу фітозбору входять компоненти, що стимулюють вироблення чоловічих гормонів.

Фіточай «Комфорт жінок» має унікальні властивості справляти заспокійливу дію на жіночий організм, підвищувати гостроту зору, нормалізувати артеріальний тиск (при гіпертонії), плавно зменшувати спазм судин (при головних болях). Має загальнозміцнюючий, тонізуючий вплив на організм жінки. Зменшує почуття нудоти, перешкоджає блювоті. Чай попереджає виникнення алергічних реакцій організму. Має жовчогінний ефект, нормалізує рівень цукру в крові. Є протизапальним чаєм, рекомендується при анеміях. Дає позитивний ефект при дисбактеріозах. Також, що вкрай важливо, чай може вживатися чоловіками з онкологічними захворюваннями (гормонозалежних органів). Рекомендується для жінок, бо до складу фітозбору входять компоненти, що стимулюють вироблення жіночих гормонів.

Фітозбір «Райський сад» справляє унікальний вплив на чоловіків та жінок (з гормонозалежними онкологічними захворюваннями). Він має імуностимулюючу, загальнозміцнюючу, жовчогінну дію. А також дає гарний ефект при гіповітамінозах, запорах, має відмінний сечогінний ефект. Виводить з організму холестерин, є гарним радіопротектором (виводить радіоактивні речовини з організму). Має протиблювотну дію, стимулює апетит. Дає позитивний ефект при дисбактеріозах, гарно стимулює перистальтику кишківника. Відмінно тонізує центральну нервову систему (при втомі, безсонні, депресії), підвищує розумову активність.

Фіточай «Багатство богів» проявляє свої унікальні властивості  як загальнозміцнюючий, протиблювотний, гіпотензивний (нормалізує артеріальний тиск), виводить з організму холестерин, має сечогінний, жовчогінний ефект, нормалізує рівень цукру в крові. Украй важливо — має антинаркотичну та антитютюнову властивості. Нормалізує  склад макро- й мікроелементів в організмі. А також дає гарний ефект при гіповітамінозах. Відмінною властивістю цього чаю є його здатність вибірково впливати на організм: при втомі діяти як збуджуючий засіб, а при перезбудженні — проявляти свою седативну, розслаблюючу властивість. 

{page_index.string032} НА ГОЛОВНУ  UA RU EN FR DE