Інформація про пиво «Рáдой»

Усі марки живого справжнього пива за рецептом Науково-дослідного інституту пивоваріння в Берліні (VLB) виготовлено на німецькому обладнанні «Каспер Шульц» (Kaspar Schulz) із додаванням унікального екологічно чистого ельзаського солоду та хмелю й цілющої води м. Хмільник.

1. Світле легке пиво «Буль з Гаком» ― солод Bohemian Pilsner (Weyermann), хмелі Hallertauer Magnum та Perle, на основі розторопші. Характеризується сильним, чистим, свіжим і приємним хмельовим смаком й ароматом із солодовою нотою, високою та стабільною піною. Це пиво має світло-золотистий колір і характерну ігристість. Відноситься до пива типу «Пілзнер». Вміст алкоголю ― 4,8%.

1. Сприяє зменшенню відкладення жирів, оскільки алкоголь гальмує жировий обмін і позитивно впливає на захисну дію холестерину. 

2. Має діуретичну властивість. 

3. Стимулює процес травлення. Це пояснюється тим, що під дією невеликої кількості алкоголю, а також діоксиду вуглеводу посилюється діяльність травних ферментів. 

4. Містить антоціаногени, які мають сильну редукуючу здатність, перешкоджають окисним процесам в організмі та беруть участь у ресорбції заліза й магнію.

2. Чудове темне пиво «Майстер» ― компоненти виключно найвищого ґатунку з Німеччини: солоди Bohemian Pilsner та Carafa (Weyermann), німецькі дріжджі (Зафлагер W-3470), справжній, екологічно чистий, вирощений в екологічно чистому районі між Німеччиною та Францією хміль Hallertauer (Perle та Мagnum), а також плоди розторопші з Південної України, унікальна вода міста-курорту Хмільник. Під час приготування використовують підготовлену воду, хміль, дріжджі низового бродіння, світлий і палений солод, екстракт розторопші. Це пиво має глибші й насиченіші смакові якості та яскраво виражений солодовий аромат. Темне ― це особливий сорт пива, делікатесний, який смакуватиме як чоловікам, так і жінкам, а також покращуватиме настрій! Вміст алкоголю ― 4,8%.

1. Має заспокійливу дію. 

2. Позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту. 

3. Запобігає виникненню й розвитку остеопорозу. 

4. Знижує ризик утворення тромбів. 

5. Додавання розторопші позитивно впливає на біологічну цінність напою, у ньому міститься велика кількість антиоксидантів, які виводять з організму важкі метали, шлаки, що дуже необхідно в умовах сучасного життя та нашої екології. 

Особливо корисними антиоксиданти є для людей, які живуть в екологічно забруднених містах, де є викиди в атмосферу шкідливих газів, і для людей, які працюють у шкідливих умовах.

3. Напівтемне жіноче пиво «Маргарита» ― компоненти виключно найвищого ґатунку з Німеччини: солоди Bohemian Pilsner та Caraamber (Weyermann), німецькі дріжджі (Зафлагер W-3470), справжній, екологічно чистий, вирощений в екологічно чистому районі між Німеччиною та Францією хміль Hallertauer (Hallertauer Tradition та Мagnum), а також плоди розторопші з Південної України, унікальна вода санаторіїв міста-курорту Хмільник. Вміст алкоголю ― 4,2%. В основі цього пива ― солод ячмінний світлий і карамельний та екстракт розторопші. Завдяки цим компонентам напівтемне пиво ТМ «РÁДОЙ ЖІНОЧЕ», «МАРГАРИТА» має не тільки відмінний приємний смак, а й цілющі властивості для жіночого організму.

1. Пиво виводить з організму канцерогени, тобто хімічні речовини, які є причиною виникнення злоякісних новоутворень. 

2. У пиві міститься калій (500―600 мг/л), і це сприяє профілактиці інфаркту міокарда.  

3. Пиво зміцнює та розігріває шлунок за рахунок активізації роботи травної системи.  

4. У пиві міститься достатня кількість мінеральних речовин і вуглекислоти, а отже, воно чудово втамовує спрагу. 

5. Завдяки вітамінам групи В (В1, В2), які є в пиві, покращується стан шкіри та нігтів, стимулюється ріст волосся. 

6. Вітамін РР бере участь у синтезі відомого гормону серотоніну, який покращує настрій. 

7. Пиво пришвидшує обмін речовин в організмі, що сприяє омолодженню клітин. 

8. Від пива не гладшають. При помірному споживанні маса тіла не змінюється.

Фільми, сайти, мультики про пиво NEW!
(Виставляються щоденно по одному!)

Власник патенту Євген Юхниця

Офіційна група Facebook Офіційна група Вконтакті Мобільна версія сайту UA RU EN FR DE
НА ГОЛОВНУ