Інформація про пиво «Рáдой»

Усі марки живого справжнього пива за рецептом Науково-дослідного інституту пивоваріння в Берліні (VLB) виготовлено на німецькому обладнанні «Каспер Шульц» (Kaspar Schulz) із додаванням унікального екологічно чистого ельзаського солоду та хмелю й цілющої води м. Хмільник.

1. Світле легке пиво «Буль з Гаком» ― солод Bohemian Pilsner (Weyermann), хмелі Hallertauer Magnum та Perle, на основі розторопші. Характеризується сильним, чистим, свіжим і приємним хмельовим смаком й ароматом із солодовою нотою, високою та стабільною піною. Це пиво має світло-золотистий колір і характерну ігристість. Відноситься до пива типу «Пілзнер». Вміст алкоголю ― 4,8%.

1. Сприяє зменшенню відкладення жирів, оскільки алкоголь гальмує жировий обмін і позитивно впливає на захисну дію холестерину. 

2. Має діуретичну властивість. 

3. Стимулює процес травлення. Це пояснюється тим, що під дією невеликої кількості алкоголю, а також діоксиду вуглеводу посилюється діяльність травних ферментів. 

4. Містить антоціаногени, які мають сильну редукуючу здатність, перешкоджають окисним процесам в організмі та беруть участь у ресорбції заліза й магнію.

2. Чудове темне пиво «Майстер» ― компоненти виключно найвищого ґатунку з Німеччини: солоди Bohemian Pilsner та Carafa (Weyermann), німецькі дріжджі (Зафлагер W-3470), справжній, екологічно чистий, вирощений в екологічно чистому районі між Німеччиною та Францією хміль Hallertauer (Perle та Мagnum), а також плоди розторопші з Південної України, унікальна вода міста-курорту Хмільник. Під час приготування використовують підготовлену воду, хміль, дріжджі низового бродіння, світлий і палений солод, екстракт розторопші. Це пиво має глибші й насиченіші смакові якості та яскраво виражений солодовий аромат. Темне ― це особливий сорт пива, делікатесний, який смакуватиме як чоловікам, так і жінкам, а також покращуватиме настрій! Вміст алкоголю ― 4,8%.

1. Має заспокійливу дію. 

2. Позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту. 

3. Запобігає виникненню й розвитку остеопорозу. 

4. Знижує ризик утворення тромбів. 

5. Додавання розторопші позитивно впливає на біологічну цінність напою, у ньому міститься велика кількість антиоксидантів, які виводять з організму важкі метали, шлаки, що дуже необхідно в умовах сучасного життя та нашої екології. 

Особливо корисними антиоксиданти є для людей, які живуть в екологічно забруднених містах, де є викиди в атмосферу шкідливих газів, і для людей, які працюють у шкідливих умовах.

3. Напівтемне жіноче пиво «Маргарита» ― компоненти виключно найвищого ґатунку з Німеччини: солоди Bohemian Pilsner та Caraamber (Weyermann), німецькі дріжджі (Зафлагер W-3470), справжній, екологічно чистий, вирощений в екологічно чистому районі між Німеччиною та Францією хміль Hallertauer (Hallertauer Tradition та Мagnum), а також плоди розторопші з Південної України, унікальна вода санаторіїв міста-курорту Хмільник. Вміст алкоголю ― 4,2%. В основі цього пива ― солод ячмінний світлий і карамельний та екстракт розторопші. Завдяки цим компонентам напівтемне пиво ТМ «РÁДОЙ ЖІНОЧЕ», «МАРГАРИТА» має не тільки відмінний приємний смак, а й цілющі властивості для жіночого організму.

1. Пиво виводить з організму канцерогени, тобто хімічні речовини, які є причиною виникнення злоякісних новоутворень. 

2. У пиві міститься калій (500―600 мг/л), і це сприяє профілактиці інфаркту міокарда.  

3. Пиво зміцнює та розігріває шлунок за рахунок активізації роботи травної системи.  

4. У пиві міститься достатня кількість мінеральних речовин і вуглекислоти, а отже, воно чудово втамовує спрагу. 

5. Завдяки вітамінам групи В (В1, В2), які є в пиві, покращується стан шкіри та нігтів, стимулюється ріст волосся. 

6. Вітамін РР бере участь у синтезі відомого гормону серотоніну, який покращує настрій. 

7. Пиво пришвидшує обмін речовин в організмі, що сприяє омолодженню клітин. 

8. Від пива не гладшають. При помірному споживанні маса тіла не змінюється.

Фільми, сайти, мультики про пиво NEW!
(Виставляються щоденно по одному в 11.00!)

Власник патенту Євген Юхниця

{page_index.string032} UA RU EN FR DE
НА ГОЛОВНУ
П.І.Б. не може бути пустим чи менше 8 символів.
Побажання / Пропозиція: не може бути пустим чи менше 10 символів.
Залишилось: 0 Максимально символів: 333
Сума не правильна.
Побажання / Пропозиція успішно надіслані.