Пиво світле ТМ «РÁДОЙ СВІТЛЕ», «БУЛЬ З ГАКОМ»

Шикарний продукт був створений завдяки ініціативі та наполегливості Євгенія Юхниці, українського поета, бізнесмена, який усе-все життя мріє створювати товари і продукти, що несуть користь здоров’ю людини! Він понад 8 років виношував фантомну ідею: створити пиво (якщо вже людство його так вживає з насолодою) з властивостями відновлення печінки та нирок. Жоден інститут у світі не хотів його слухати, уважаючи ідею неможливою. Але у 2008 році Берлінський науково-дослідний інститут пивоваріння (Die Versuchs- und Lehranstalt für Brauerei in Berlin) із ентузіазмом узявся за складне завдання, і в результаті дієвої співпраці з Є. Юхницею у грудні 2010 року  (14 грудня) було створено перший у світі сорт пива із замовленими якостями.

Ключиком до корисності стала рослина розторопша, яку німецьким ученим лабораторій (VLB) удалося адаптувати до складових пива, які не зруйнували чудодійних властивостей рослини, а зберегли і посилили їх дію. На сьогодні видані патенти у таких країнах, як: Франція, Канада, Україна, Греція, ПАР, Австралія тощо... А загалом чекаємо згоди на отримання патенту у понад 30 величезних країнах світу! Процес визнання ідеї на винахідницькому рівні в інших країнах невпинно продовжується!


Отож, світле смачне пиво ТМ «РÁДОЙ СВІТЛЕ» «БУЛЬ З ГАКОМ» відноситься до пива типу Пілзнер. Цей тип пива у 1842 році викликав переворот в історії виробництва пива від верхового до низового способу бродіння. Для такого пива характерними рисами є сильний, чистий, свіжий і терпкий хмельовий, тамуючий спрагу, смак та аромат.


Зварене на новому унікальному німецькому обладнанні («Каспер Шульц») німецьким пивоваром (Will Martin Johannes) світле пиво ТМ «РÁДОЙ СВІТЛЕ» «БУЛЬ З ГАКОМ» на основі розторопші має сильний, чистий, свіжий і приємний хмельовий смак й аромат із солодовою нотою, високою та стабільною піною. Також це пиво має світло-золотистий колір і характерну ігривість. 

Виробники (через подвижницьку позицію Є. Юхниці для своєї країни) відмовилися від великих прибутків і закупили компоненти виключно найвищого ґатунку з Німеччини такі як: солод Bohemian Pilsner (Weyermann), німецькі дріжджі (VLB PH Hefe), справжній екологічно чистий, вирощений між Німеччиною та Францією в екологічно сприятливому районі Hallertauer, німецький хміль (Magnum) та плоди розторопші з південної України, унікальну воду санаторіїв міста-курорта Хмільник.

Світле смачне й унікальне пиво «РÁДОЙ СВІТЛЕ» «БУЛЬ З ГАКОМ» при помірному споживанні: 

1) сприяє зменшенню відкладення жирів, оскільки алкоголь гальмує жировий обмін і позитивно впливає на захисну дію холестерину; 

2) має діуретичну дію; 

3) стимулює процес травлення – це пояснюється тим, що під дією невеликої кількості алкоголю, а також двооксиду вуглецю, посилюється діяльність травних ферментів; 

4) містить антоціаногени, що мають сильну редукуючу здатність, перешкоджають окисним процесам в організмі та беруть участь у ресорбції заліза та магнію.


Берлінські розробники:
Dr.-Ing. Roland Folz 
Голова Департаменту розвитку пивоваріння (BBSA) 
Dipl.-Ing. Burghard Meyer Учений Інституту  Die  Versuchs- und Lehranstalt für Brauerei in Berlin, розробник нових сортів пива
Dipl.-Ing. Thomas Tyrell 
Науковий співробітник Департаменту розвитку пивоваріння в Інституті Die Versuchs- und Lehranstalt für Brauerei in Berlin
 
Фільми, сайти, мультики про пиво NEW!
(Виставляються щоденно по одному!)

Власник патенту Євген Юхниця

Офіційна група Facebook Офіційна група Вконтакті Мобільна версія сайту UA RU EN FR DE
НА ГОЛОВНУ