Пиво світле ТМ «РÁДОЙ СВІТЛЕ», «БУЛЬ З ГАКОМ»

Шикарний продукт був створений завдяки ініціативі та наполегливості Євгенія Юхниці, українського поета, бізнесмена, який усе-все життя мріє створювати товари і продукти, що несуть користь здоров’ю людини! Він понад 8 років виношував фантомну ідею: створити пиво (якщо вже людство його так вживає з насолодою) з властивостями відновлення печінки та нирок. Жоден інститут у світі не хотів його слухати, уважаючи ідею неможливою. Але у 2008 році Берлінський науково-дослідний інститут пивоваріння (Die Versuchs- und Lehranstalt für Brauerei in Berlin) із ентузіазмом узявся за складне завдання, і в результаті дієвої співпраці з Є. Юхницею у грудні 2010 року  (14 грудня) було створено перший у світі сорт пива із замовленими якостями.

Ключиком до корисності стала рослина розторопша, яку німецьким ученим лабораторій (VLB) удалося адаптувати до складових пива, які не зруйнували чудодійних властивостей рослини, а зберегли і посилили їх дію. На сьогодні видані патенти у таких країнах, як: Франція, Канада, Україна, Греція, ПАР, Австралія тощо... А загалом чекаємо згоди на отримання патенту у понад 30 величезних країнах світу! Процес визнання ідеї на винахідницькому рівні в інших країнах невпинно продовжується!


Отож, світле смачне пиво ТМ «РÁДОЙ СВІТЛЕ» «БУЛЬ З ГАКОМ» відноситься до пива типу Пілзнер. Цей тип пива у 1842 році викликав переворот в історії виробництва пива від верхового до низового способу бродіння. Для такого пива характерними рисами є сильний, чистий, свіжий і терпкий хмельовий, тамуючий спрагу, смак та аромат.


Зварене на новому унікальному німецькому обладнанні («Каспер Шульц») німецьким пивоваром (Will Martin Johannes) світле пиво ТМ «РÁДОЙ СВІТЛЕ» «БУЛЬ З ГАКОМ» на основі розторопші має сильний, чистий, свіжий і приємний хмельовий смак й аромат із солодовою нотою, високою та стабільною піною. Також це пиво має світло-золотистий колір і характерну ігривість. 

Виробники (через подвижницьку позицію Є. Юхниці для своєї країни) відмовилися від великих прибутків і закупили компоненти виключно найвищого ґатунку з Німеччини такі як: солод Bohemian Pilsner (Weyermann), німецькі дріжджі (VLB PH Hefe), справжній екологічно чистий, вирощений між Німеччиною та Францією в екологічно сприятливому районі Hallertauer, німецький хміль (Magnum) та плоди розторопші з південної України, унікальну воду санаторіїв міста-курорта Хмільник.

Світле смачне й унікальне пиво «РÁДОЙ СВІТЛЕ» «БУЛЬ З ГАКОМ» при помірному споживанні: 

1) сприяє зменшенню відкладення жирів, оскільки алкоголь гальмує жировий обмін і позитивно впливає на захисну дію холестерину; 

2) має діуретичну дію; 

3) стимулює процес травлення – це пояснюється тим, що під дією невеликої кількості алкоголю, а також двооксиду вуглецю, посилюється діяльність травних ферментів; 

4) містить антоціаногени, що мають сильну редукуючу здатність, перешкоджають окисним процесам в організмі та беруть участь у ресорбції заліза та магнію.


Берлінські розробники:
Dr.-Ing. Roland Folz 
Голова Департаменту розвитку пивоваріння (BBSA) 
Dipl.-Ing. Burghard Meyer Учений Інституту  Die  Versuchs- und Lehranstalt für Brauerei in Berlin, розробник нових сортів пива
Dipl.-Ing. Thomas Tyrell 
Науковий співробітник Департаменту розвитку пивоваріння в Інституті Die Versuchs- und Lehranstalt für Brauerei in Berlin
 
Фільми, сайти, мультики про пиво NEW!
(Виставляються щоденно по одному в 11.00!)

Власник патенту Євген Юхниця

{page_index.string032} UA RU EN FR DE
НА ГОЛОВНУ
П.І.Б. не може бути пустим чи менше 8 символів.
Побажання / Пропозиція: не може бути пустим чи менше 10 символів.
Залишилось: 0 Максимально символів: 333
Сума не правильна.
Побажання / Пропозиція успішно надіслані.