Пиво темне ТМ «РÁДОЙ ТЕМНЕ», «МАЙСТЕР»

Після вдалого проекту створення унікального світлого пива «РÁДОЙ СВІТЛЕ» «БУЛЬ З ГАКОМ» перед колективом ініціатора розробки рецепта унікального делікатесного світлого пива на базі лікувальних дій розторопші поета та бізнесмена Євгенія Юхниці в Берлінському науково-дослідному інституті пивоваріння (Die Versuchs- und Lehranstalt für Brauerei in Berlin)  постало питання: як задовольнити всі смаки всіх бажаючих і зберегти унікальні якості розторопші. Тому в Берліні приступили за ініціативою непосидючого українця до створення темного сорту пива на базі отриманих у світлому пиві «РÁДОЙ СВІТЛЕ» «БУЛЬ З ГАКОМ» технологій взаємодій компонентів. І у 2011 році темне, як його назвали французи, які його куштували, – «делісьоз», було вперше зварено в Берліні.

Нагадаємо, що ключиком до унікальності темного пива «РÁДОЙ ТЕМНЕ» «МАЙСТЕР» стала рослина розторопша, яку німецьким  ученим лабораторій (VLB) вдалося адаптувати до складових речовин пива, які не зруйнували чудодійних складових рослини, а зберегли й посилили їх дію. На сьогодні видано патенти в таких країнах, як: Франція, Канада, Україна, Греція, ПАР, Австралія та інші... А загалом чекаємо згоди на отримання патенту в понад 30 величезних країнах світу! Процес визнання ідеї на винахідницькому рівні в інших країнах невпинно продовжується!


Зварене на новому унікальному німецькому обладнанні («Каспер Шульц») німецьким пивоваром (Will Martin Johannes), воно має глибші й насиченіші смакові якості та яскраво виражений солодовий аромат. Темне – це особливий сорт пива, делікатесний, чоловічо-жіночий, додаючий настрій!

Виробники (через подвижницьку позицію Є. Юхниці для своєї країни) відмовилися від великих прибутків, і закуплено компоненти виключно найвищого ґатунку з Німеччини: солод Bohemian Pilsner та Carafa (Weyermann), німецькі дріжджі (VLB PH Hefe), справжній екологічно чисто вирощений між Німеччиною та Францією в екологічно чистому районі Hallertauer  хміль (Nothern Brewer) та плоди розторопші з південної України, унікальна вода санаторіїв міста-курорту Хмільника.

Під час приготування використовують підготовлену воду, хміль, дріжджі низового бродіння, світлий і палений солод, екстракт розторопші. 


Темне пиво «РÁДОЙ ТЕМНЕ» «МАЙСТЕР» має не тільки відмінний смак, а й корисні властивості. 

Завдяки спеціально підібраним складовим темне пиво «РÁДОЙ ТЕМНЕ» «МАЙСТЕР»: 

1) має заспокійливу дію; 

2) позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту; 

3) запобігає виникненню й розвитку остеопорозу; 

4) знижує ризик утворення тромбів. 

Додавання розторопші позитивно впливає на біологічну цінність напою, у ньому присутня велика кількість антиоксидантів, які виводять із нашого організму важкі метали, шлаки, що є дуже необхідним в умовах нашого сучасного проживання та при нашій екології. 

Особливо корисними антиоксиданти є для людей, які живуть в екологічно забруднених містах, де є викиди в атмосферу шкідливих газів, і для людей, які працюють у шкідливих умовах.


Берлінські розробники:
Dr.-Ing. Roland Folz 
Голова Департаменту розвитку пивоваріння (BBSA) 
Dipl.-Ing. Burghard Meyer Учений Інституту  Die  Versuchs- und Lehranstalt für Brauerei in Berlin, розробник нових сортів пива
Dipl.-Ing. Thomas Tyrell 
Науковий співробітник Департаменту розвитку пивоваріння в Інституті Die Versuchs- und Lehranstalt für Brauerei in Berlin
 
Фільми, сайти, мультики про пиво NEW!
(Виставляються щоденно по одному в 11.00!)

Власник патенту Євген Юхниця

{page_index.string032} UA RU EN FR DE
НА ГОЛОВНУ
П.І.Б. не може бути пустим чи менше 8 символів.
Побажання / Пропозиція: не може бути пустим чи менше 10 символів.
Залишилось: 0 Максимально символів: 333
Сума не правильна.
Побажання / Пропозиція успішно надіслані.