Пиво темне ТМ «РÁДОЙ ТЕМНЕ», «МАЙСТЕР»

Після вдалого проекту створення унікального світлого пива «РÁДОЙ СВІТЛЕ» «БУЛЬ З ГАКОМ» перед колективом ініціатора розробки рецепта унікального делікатесного світлого пива на базі лікувальних дій розторопші поета та бізнесмена Євгенія Юхниці в Берлінському науково-дослідному інституті пивоваріння (Die Versuchs- und Lehranstalt für Brauerei in Berlin)  постало питання: як задовольнити всі смаки всіх бажаючих і зберегти унікальні якості розторопші. Тому в Берліні приступили за ініціативою непосидючого українця до створення темного сорту пива на базі отриманих у світлому пиві «РÁДОЙ СВІТЛЕ» «БУЛЬ З ГАКОМ» технологій взаємодій компонентів. І у 2011 році темне, як його назвали французи, які його куштували, – «делісьоз», було вперше зварено в Берліні.

Нагадаємо, що ключиком до унікальності темного пива «РÁДОЙ ТЕМНЕ» «МАЙСТЕР» стала рослина розторопша, яку німецьким  ученим лабораторій (VLB) вдалося адаптувати до складових речовин пива, які не зруйнували чудодійних складових рослини, а зберегли й посилили їх дію. На сьогодні видано патенти в таких країнах, як: Франція, Канада, Україна, Греція, ПАР, Австралія та інші... А загалом чекаємо згоди на отримання патенту в понад 30 величезних країнах світу! Процес визнання ідеї на винахідницькому рівні в інших країнах невпинно продовжується!


Зварене на новому унікальному німецькому обладнанні («Каспер Шульц») німецьким пивоваром (Will Martin Johannes), воно має глибші й насиченіші смакові якості та яскраво виражений солодовий аромат. Темне – це особливий сорт пива, делікатесний, чоловічо-жіночий, додаючий настрій!

Виробники (через подвижницьку позицію Є. Юхниці для своєї країни) відмовилися від великих прибутків, і закуплено компоненти виключно найвищого ґатунку з Німеччини: солод Bohemian Pilsner та Carafa (Weyermann), німецькі дріжджі (VLB PH Hefe), справжній екологічно чисто вирощений між Німеччиною та Францією в екологічно чистому районі Hallertauer  хміль (Nothern Brewer) та плоди розторопші з південної України, унікальна вода санаторіїв міста-курорту Хмільника.

Під час приготування використовують підготовлену воду, хміль, дріжджі низового бродіння, світлий і палений солод, екстракт розторопші. 


Темне пиво «РÁДОЙ ТЕМНЕ» «МАЙСТЕР» має не тільки відмінний смак, а й корисні властивості. 

Завдяки спеціально підібраним складовим темне пиво «РÁДОЙ ТЕМНЕ» «МАЙСТЕР»: 

1) має заспокійливу дію; 

2) позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту; 

3) запобігає виникненню й розвитку остеопорозу; 

4) знижує ризик утворення тромбів. 

Додавання розторопші позитивно впливає на біологічну цінність напою, у ньому присутня велика кількість антиоксидантів, які виводять із нашого організму важкі метали, шлаки, що є дуже необхідним в умовах нашого сучасного проживання та при нашій екології. 

Особливо корисними антиоксиданти є для людей, які живуть в екологічно забруднених містах, де є викиди в атмосферу шкідливих газів, і для людей, які працюють у шкідливих умовах.


Берлінські розробники:
Dr.-Ing. Roland Folz 
Голова Департаменту розвитку пивоваріння (BBSA) 
Dipl.-Ing. Burghard Meyer Учений Інституту  Die  Versuchs- und Lehranstalt für Brauerei in Berlin, розробник нових сортів пива
Dipl.-Ing. Thomas Tyrell 
Науковий співробітник Департаменту розвитку пивоваріння в Інституті Die Versuchs- und Lehranstalt für Brauerei in Berlin
 
Фільми, сайти, мультики про пиво NEW!
(Виставляються щоденно по одному!)

Власник патенту Євген Юхниця

Офіційна група Facebook Офіційна група Вконтакті Мобільна версія сайту UA RU EN FR DE
НА ГОЛОВНУ