Пиво напівтемне ТМ «РÁДОЙ ЖІНОЧЕ», «МАРГАРИТА»

Після того як німецьким інститутом пивоваріння (Die Versuchs- und Lehranstalt für Brauerei in Berlin) було створено унікальні рецепти пива «РÁДОЙ СВІТЛЕ» «БУЛЬ З ГАКОМ» та для гурманів «РÁДОЙ ТЕМНЕ» «МАЙСТЕР», за ініціативою українського поета і бізнесмена Євгенія Юхниці за допомогою унікального оздоровчого компонента розторопші (позитивно впливає на печінку та нирки) у колективі Євгена почався несподіваний процес ...емансипації. А саме – жінки-колеги відкрито виступили проти того, що в чоловіків є своє чоловіче темне пиво «Майстер», а у жінок – ні... Тримісячне протистояння закінчилося тим, що Євгенію довелося знову з лабораторією Берлінського інституту пивоваріння (VLB) вдатися до розробки самобутнього жіночого пива «Маргарита», яке мало врівноважувати процеси жіночого обміну речовин в організмі та зберігати корисні властивості вже розроблених унікальних рецептів «РÁДОЙ СВІТЛЕ» «БУЛЬ З ГАКОМ» та «РÁДОЙ ТЕМНЕ» «МАЙСТЕР».

Тож наприкінці 2011 року в лабораторії німецького інституту пивоваріння (VLB) був розроблений рецепт яскравого, святкового, трішки лікерного жіночого напівтемного пива «РÁДОЙ ЖІНОЧЕ» «МАРГАРИТА», смак якого сприйнятий жінками на «ура»!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Виробники (через подвижницьку позицію Є. Юхниці для своєї країни) відмовилися від великих прибутків і закупили компоненти виключно найвищого ґатунку з Німеччини: такі як солод Bohemian Pilsner та Caraamber (Weyermann), німецькі дріжджі (VLB PH Hefe), справжній екологічно чистий, вирощений між Німеччиною та Францією в екологічно сприятливому районі Hallertauer німецький хміль (Hallertauer Tradition) та плоди розторопші з південної України, унікальну воду санаторіїв міста-курорта Хмільник.

Зварене на новому унікальному німецькому обладнанні («Каспер Шульц») німецьким пивоваром (Will Martin Johannes) напівтемне пиво ТМ «РÁДОЙ ЖІНОЧЕ» «МАРГАРИТА» – це пиво, в основі якого солод ячмінний світлий і карамельний та екстракт розторопші, за допомогою яких напівтемне пиво ТМ «РÁДОЙ ЖІНОЧЕ» «МАРГАРИТА» має не тільки відмінний приємний смак, а й цілющі властивості для жіночого організму. Насамперед: 

1) пиво виводить з організму канцерогени, тобто хімічні речовини, які є причиною виникнення злоякісних новоутворень; 

2) у пиві міститься калій (500-600 мг/л), і це сприяє профілактиці інфаркту міокарда;  

3) пиво зміцнює та розігріває шлунок за рахунок підвищеної роботи травневої системи;  

4) у напої міститься достатня кількість мінеральних речовин і вуглекислот, а значить, воно чудово втамовує спрагу; 

5) за допомогою вітамінів групи В (В1, В2), які є в пиві, покращується стан шкіри та нігтів, стимулюється ріст волосся; 

6) вітамін РР бере участь у синтезі відомого гормону серотоніну, який покращує настрій; 

7) пиво пришвидшує обмін речовин в організмі, що сприяє омолодженню клітин; 

8) від пива не повніють. При помірному споживанні маса тіла не змінюється. 


Нагадуємо, що ключиком до корисності стала рослина розторопша, яку німецьким  ученим лабораторій (VLB) удалося адаптувати до складових пива, які не зруйнували чудодійних властивостей рослин, а зберегли й посилили їхню дію. 
На сьогодні видані патенти в таких країнах, як: Франція, Канада, Україна, Греція, ПАР, Австралія тощо... А загалом чекаємо згоди на отримання патенту в понад 30 величезних країнах світу! Процес визнання ідеї на винахідницькому рівні в інших країнах невпинно продовжується!Берлінські розробники:
Dr.-Ing. Roland Folz 
Голова Департаменту розвитку пивоваріння (BBSA) 
Dipl.-Ing. Burghard Meyer Учений Інституту  Die  Versuchs- und Lehranstalt für Brauerei in Berlin, розробник нових сортів пива
Dipl.-Ing. Thomas Tyrell 
Науковий співробітник Департаменту розвитку пивоваріння в Інституті Die Versuchs- und Lehranstalt für Brauerei in Berlin
 
Фільми, сайти, мультики про пиво NEW!
(Виставляються щоденно по одному в 11.00!)

Власник патенту Євген Юхниця

{page_index.string032} UA RU EN FR DE
НА ГОЛОВНУ
П.І.Б. не може бути пустим чи менше 8 символів.
Побажання / Пропозиція: не може бути пустим чи менше 10 символів.
Залишилось: 0 Максимально символів: 333
Сума не правильна.
Побажання / Пропозиція успішно надіслані.