Пиво для жінок: лікувальна користь

Женское пиво
Пиво для жінок стає таким самим популярним, як здоровий спосіб життя та здорове харчування. Для жінок набагато більшу користь має пиво, аніж молоко, що є джерелом жиру й багате на холестерин, при цьому ще й сприяє виникненню раку. Не секрет, що жінка, яка досягла менопаузи, часто стикається з проблемою остеопорозу. Кальцій і магній, що містяться в пиві, зміцнюють кістки, а це ще одна причина для жінок, аби почати пити пиво. А ось молоко, навпаки, виводить кальцій із організму. Ці процеси пов'язані із вмістом сірки та амінокислот. Дослідники в цій галузі одноголосно стверджують, що вживання молока у великій кількості веде до ризику перелому кісток.

Натомість експеримент із пивом, у процесі якого жінкам від 45 років пропонували перевірити щільність кісток пальців на руці, дав такий результат: жінки, які вживали на тиждень п'ять кухлів жіночого пива, мали кращий стан кісток. Лікувальна користь від уживання справжнього пива для жінок очевидна. Так, у це складно повірити, оскільки молоко завжди вважалося напоєм здоров'я, але коли розкласти його на складові, то побачимо наявність тваринних білків, високу калорійність, молочний жир і холестерин, що разом доводить, що молоко необхідно віднести до потенційно шкідливої та небезпечної їжі.

Німецькі аптекарі були вражені такою користю пива для жіночого організму і почали виставляти на продаж в аптеках «жіноче пиво». Уживання пива — відмінна альтернатива аспірину та снодійному. Тільки варто пам'ятати, що в усьому має бути міра: невелика кількість пива сприяє покращенню стану ваших кісток, тоді як перевищення дози (більше двох кухлів на день) призведе не лише до переломів, але й до набагато сумніших наслідків. Не забувайте про пагубний вплив алкоголю на організм.

Ми пропонуємо вам унікальне у своєму роді напівтемне пиво для жінок, зварене на німецькому обладнанні під керівництвом професіоналів броварства: «РAДОЙ ЖІНОЧЕ», «МАРГАРИТА». Пиво має не лише відмінний і приємний смак, але й цілющі властивості для жіночого організму, що є особливо важливим у наш час.


{page_index.string004}
{page_index.string005}
{page_index.string006}
{page_index.string003} {page_index.string008}
{page_index.string034} {page_index.string033} {page_index.string032} UA RU EN FR DE
НА ГОЛОВНУ