Користь від уживання пива

Полезное пиво
Як виявилося, пиво містить безліч корисних мінеральних речовин у межах 2 г/л. І саме в пиві ви знайдете вітаміни групи В, В2 і РР, а це важлива перевага, порівняно з іншими алкогольними напоями, які зчаста ми вживаємо. Висновок: пиво можна сміливо віднести до розряду корисних продуктів харчування. І важливий факт — пиво має низьку калорійність, на відміну, наприклад, від звичної всім кока-коли. Молоко та фруктові соки також містять набагато більше калорій, аніж пиво.

Пиво виробляється з таких інгредієнтів: хміль, солод, дріжджі, вода (у пиві ТМ «Радой» використовується мінеральна вода м. Хмільник), також можливе додавання різних лікувальних трав (приміром, розторопші) — усі ці компоненти не шкідливі для людського організму. Солод, наприклад, дуже багатий на вуглеводи, білки та мінеральні солі. А хміль, що міститься в пиві, має заспокійливий ефект.

Пиво здатне очищати організм від канцерогенів та виводити солі, у т.ч. солі алюмінію. Японські вчені помітили, що регулярне вживання пива в декілька разів знижує ризик захворювання на рак. Випивання однієї склянки пива натщесерце сприяє очищенню шлунково-кишкового тракту. Наявність хмелю в пиві сприяє виробленню шлункового соку. Приймання пивних ванн регулює потовиділення.

Застосування масок і кремів на основі пива допомагає розгладжувати зморшки. Пивні маски позитивно впливають на шкіру обличчя й тіла, надаючи шкірі шовковистості й еластичності. При цьому покращується кровообіг і зменшується утворення жирів.

Іще наші прабабусі знали, що кращим засобом для укладання волосся є пиво. Обполіскуючи пивом волосся, ви швидко позбуваєтеся лупи, і ваше волосся набуває здорового блиску.

Також пивом можна лікувати застуду. У підігріте пиво достатньо додати ложку меду — і ви забудете про застуду.
Учені також змогли довести, що пиво сприяє вповільненню процесу старіння клітин організму.

Фільми, сайти, мультики про пиво NEW!
(Виставляються щоденно по одному в 11.00!)

Власник патенту Євген Юхниця

Виникли питання?
Телефонуйте за номером: 0674057652

{page_index.string032} UA RU EN FR DE
НА ГОЛОВНУ
П.І.Б. не може бути пустим чи менше 8 символів.
Побажання / Пропозиція: не може бути пустим чи менше 10 символів.
Залишилось: 0 Максимально символів: 333
Сума не правильна.
Побажання / Пропозиція успішно надіслані.