Скільки необхідно пити пива без шкоди для організму

Пиво в бочкеЗрозуміти, пиво несе шкоду чи користь, доволі просто: справа в кількості. Пиво - це корисний напій, бо вариться з натуральних продуктів, при цьому вбираючи в себе всі корисні властивості. Більшість цих продуктів застосовуються в гомеопатії вже давно. Ще Парацельс зумів визначити ідеальну дозу вживання пива - два-три кухлі на день. Щоправда, слід зазначити, що в давні часи пиво мало невеликий градус міцності й за смаком було схоже на квас.

Сучасні вчені, провівши численні дослідження, підрахували раціональну кількість пива, вживання якої буде безпечним для здоров'я. Вміст спирту в пиві повинен бути 1 грам на 1 кг ваги. Це означає, що людина, яка має масу тіла 80 кг, може випивати приблизно 2 літри пива невеликої міцності. Зрозуміло, це не повинно бути щоденно, оскільки всю користь від напою буде зведено до нуля пивним алкоголізмом.

Про користь пива

Пиво містить вітаміни групи В та РР. Ця група вітамінів підсилює енергетичні процеси в організмі людини, поліпшує обмін речовин, збільшує кількість кров'яних тілець і допомагає покращити роботу серця. У пиві нараховують більше 20 амінокислот  рідко в якому продукті є такий набір. Мікроелементи, що містяться в пиві,  це залізо, мідь, фосфор, магній, калій. Найкориснішим можна назвати нефільтроване пиво, оскільки його не піддавали процесу нагрівання при пастеризації. А отже, усі корисні речовини збереглися в первинній кількості й будуть легко засвоюватися організмом.

Нефільтроване пиво дуже корисне для волосся та шкіри, бо посилює регенерацію клітин, підвищує еластичність шкіри, омолоджує. Також пиво допомагає боротися із запаленнями та вуграми.

Напій із гарячого пива, гвоздики та меду допоможе вилікувати застуду та кашель. Ще один додатковий плюс пива в тому, що його гіркота активізує виділення жовчі. Це у свою чергу сприяє травленню.

У пиві містяться антиоксиданти, які є профілактикою серйозних захворювань, таких як туберкульоз, атеросклероз і рак. Пиво  основа для виготовлення кремів для шкіри обличчя, які поліпшують структуру, дають ефект омолодження та ліфтингу.

Але варто пам'ятати, що пиво не панацея від усіх хвороб. Користь пива в разі надмірного вживання буде перекреслено алкоголем. Не забувайте, що між шкодою та користю пролягає тонка межа  доза випитого пива.

Фільми, сайти, мультики про пиво NEW!
(Виставляються щоденно по одному в 11.00!)

Власник патенту Євген Юхниця

Виникли питання?
Телефонуйте за номером: 0674057652

{page_index.string032} UA RU EN FR DE
НА ГОЛОВНУ
П.І.Б. не може бути пустим чи менше 8 символів.
Побажання / Пропозиція: не може бути пустим чи менше 10 символів.
Залишилось: 0 Максимально символів: 333
Сума не правильна.
Побажання / Пропозиція успішно надіслані.