То що — шкода чи користь?

Полезное пивоЗапитання, корисне пиво чи ні, усе ще актуальне. Говорячи про інгредієнти пива, слід виокремити алкоголь, мінеральні речовини, білки, вуглеводи, вітаміни, амінокислоти. Ось лише жирів у пиві ви не знайдете!

Головне джерело корисних речовин, що містяться в бурштиновому напої, пивні дріжджі. До них входять різноманітні мікро- та макроелементи, такі як кальцій, калій, фосфор, залізо, мідь, магній, цинк...

Пивні дріжджі багаті на різні вітаміни, зокрема груп В, Н та Е, провітамін Ф, нікотинову, пантотенову й фолієву кислоти.

Саме жінок найбільше цікавить кількість калорій у тому чи іншому продукті. На калорійність пива впливає його сорт, і коливається вона в межах від 45 до 80 кілокалорій (у 100 г). Також завважте, що компоненти пива (порівняно з іншими продуктами) засвоюються на 95%. Отже, недооцінювати згубний вплив пива на фігуру не варто.

І, звісно, незважаючи на всю корисність пінного напою, слід пам’ятати головне правило основоположника фармацевтики Парацельса: кожна речовина може бути й ліками, і водночас отрутою. Це залежить від ужитої вами дози.

Для всіх уже давно звична картина: вулицями міста гуляють хлопці та дівчата з пляшечками пива… Засмучує лише те, що молодь уважає — саме пляшка пива в руках робить їх «крутими» і «просунутими». І мимоволі починаєш замислюватися: до чого згодом призведе надмірне вживання цього напою?

Не забуваймо, що наші пращури не пригощалися давнім бурштиновим пінним напоєм увесь день. Та й складники пива, як і його якість, були абсолютно іншими! А ще на основі пива готували багато смачних страв...

Цікаві факти про пиво
1. Ще в XVI столітті Парацельс зцілював за допомогою пива різні недуги: для поліпшення роботи печінки він рекомендував уживати папоротеве пиво, легеневі захворювання лікував шавлієвим пивом.
2. У XVIII—XIX століттях європейці запивали пивом лікарські препарати. Це допомагало боротися з холерою.
3. Корисні якості пива перевершують корисні якості натуральних виноградних вин, при цьому знищуючи всі наявні мікроби та віруси.
4. Лише пиво, за дослідженнями вчених, здатне виводити з організму людини солі алюмінію.
5. Приймання ванни з додаванням півлітра пива допомагає позбутися надмірного потовиділення.
6. Пивна пара корисно впливає на шкіру. Можливо, тому більшість поціновувачів російської лазні ллють пиво на розпечене вугілля і з задоволенням ніжать тіло в ароматній лікувальній парі.
Фільми, сайти, мультики про пиво NEW!
(Виставляються щоденно по одному в 11.00!)

Власник патенту Євген Юхниця

Виникли питання?
Телефонуйте за номером: 0674057652

{page_index.string032} UA RU EN FR DE
НА ГОЛОВНУ
П.І.Б. не може бути пустим чи менше 8 символів.
Побажання / Пропозиція: не може бути пустим чи менше 10 символів.
Залишилось: 0 Максимально символів: 333
Сума не правильна.
Побажання / Пропозиція успішно надіслані.