Характеристика мінеральної води м. Хмільник

минеральная вода

Серед найважливіших лікувальних факторів курортів м. Хмільник можна назвати мінеральну воду, що належить до радонових, а також гідрокарбонатних, хлоридно-натрієвих вод.

Лікувальні та корисні властивості радону знайомі людству ще з давніх часів. Шаманам Алтаю біохімія була не відома, але це абсолютно не заважало їм ефективно використовувати лікування радоном ще в середньовіччя. У середині XVI століття відомий дослідник різних мінеральних вод і джерел Каспар Брушіус описував місцевість поруч з німецьким містом Фіхтельгеберг, «де мешканці містечка живуть до глибокої старості, а в разі хвороби швидко одужують». Пізніше, у 20 столітті, з'ясувалися причини цього унікального феномена — у місцевій воді було виявлено підвищений вміст радону.

Радон — слабкий радіоактивний інертний газ, наявний на Землі в малих кількостях. Особлива цінність полягає в мінеральних джерелах, використання яких можливе в бальнеологічному лікуванні багатьох недуг. Північний захід Вінничини є унікальною територією, де в 1930-і роки було відкрито джерела радонової води. І саме в м. Хмільник вже багато десятиліть працюють санаторії, основним методом лікування в яких є радонотерапія.

Лікування радоном має сприятливий вплив на людський організм при різних хронічних та гострих захворюваннях. Вже давно доведено, що радон у малих дозах збільшує тривалість життя, знижує ризик виникнення різних інфекційних, а іноді й онкологічних захворювань.

У малих концентраціях радон корисний для нашого організму. Він нормалізує водно-сольовий та ліпідний обмін, сприяє виведенню з організму сечової кислоти та солі натрію. При прийманні радонових ванн активний наліт на шкірі зберігається декілька годин і сприяє зниженню цукру в крові, додатково нормалізує склад крові та її згортання, сприятливо спливає на серцеву та судинну системи, нормалізує артеріальний тиск, зміцнює нервову систему, знижує ризик шкірних захворювань, покращує роботу опорно-рухового апарату. Наукові дослідження останні десятиліть довели, що радонова терапія при жіночих гормональних порушеннях має лікувальний та профілактичний вплив. Окрім того, радон сприяє нормалізації вироблення гормонів щитовидної залози.

Також води курорту Хмільник збагачені, окрім радону, також вільною вуглекислотою, кальцієм, калієм, азотом, натрієм, марганцем, магнієм, хлором, залізом, йодом, гідрокарбонатами, бромом, сульфатами, кобальтом, смолистими речовинами та іншими корисними мінералами і мікроелементами. Мінеральна вода з таким унікальним складом, без сумнівів, має досить високу лікувальну цінність.

Фільми, сайти, мультики про пиво NEW!
(Виставляються щоденно по одному в 11.00!)

Власник патенту Євген Юхниця

Виникли питання?
Телефонуйте за номером: 0674057652

{page_index.string032} UA RU EN FR DE
НА ГОЛОВНУ
П.І.Б. не може бути пустим чи менше 8 символів.
Побажання / Пропозиція: не може бути пустим чи менше 10 символів.
Залишилось: 0 Максимально символів: 333
Сума не правильна.
Побажання / Пропозиція успішно надіслані.