Розливне пиво: краще чи ні?

Разливное пивоНа нашому язику є смакові сосочки, що дозволяють відчувати смак їжі та напоїв. Вони всі різні, і кожна група відповідає за певний відтінок смаку. Наприклад, солодкість ви можете відчути, якщо покладете їжу на кінчик язика. Сосочки, розташовані внизу язика та з боків, відповідають за кислий смак. По краях язика вловлюється солоний, а гіркий ви відчуєте при ковтанні й лише задньою частиною язика.

При вживанні пива з горла пляшки воно не встигає потрапити на всі смакові рецептори, а отже, смак пива відчувається не повністю. Справжній смак пива ви зможете відчути, якщо питимете його з кухля. Швидше за все, саме тому в європейських країнах із розвиненою культурою пивоваріння та вживання пива основна частина янтарного напою пропонується на розлив і лише приблизно третина звареного пива поставляється в пляшках. Та й ця частина в основному вживається вдома з пивних кухлів.

Згідно зі встановленими стандартами розливне пиво не повинно містити клітини дріжджів. Тож по-справжньому «живим» його не можна вважати, бо саме дріжджі роблять хмільний напій таким. Щоправда, перед розливом це пиво можуть пастеризувати чи обробляти відповідним консервантом, але, як правило, у цьому немає нагальної потреби, оскільки пиво в барах чи ресторанах реалізується швидко, а отже, не встигає зіпсуватися. І ще багато чого залежить від обладнання, на якому розливають пиво: тут важливі якість і чистота. У такому випадку ви можете бути повністю впевнені в якості розливного пива.

Фільми, сайти, мультики про пиво NEW!
(Виставляються щоденно по одному в 11.00!)

Власник патенту Євген Юхниця

Виникли питання?
Телефонуйте за номером: 0674057652

{page_index.string032} UA RU EN FR DE
НА ГОЛОВНУ
П.І.Б. не може бути пустим чи менше 8 символів.
Побажання / Пропозиція: не може бути пустим чи менше 10 символів.
Залишилось: 0 Максимально символів: 333
Сума не правильна.
Побажання / Пропозиція успішно надіслані.