Скляна чи залізна тара?

Пиво в кегах
Коли є вибір, тоді правильний вибір — пиво у скляній тарі! Скло, як і будь-який інший натуральний матеріал (дерево, порцеляна, кераміка), не містить різних хімічних домішок.

Щоправда, який любитель пива віддасть перевагу пляшці пива дволітровому балону? Багато і, головне, дешево. У результаті вітчизняний обиватель страждає від неякісного пива, яке продають в петах (пластмасові балони), підтримуючи тим самим хімічну промисловість. Є підозра, що поліетилентерефталат, з якого виготовляють ПЕТи, потроху розчиняється в пиві, що надає пиву специфічно неприємного смаку. Усе вірно, тільки якщо неправильно зберігати пиво — постійно тримати його в теплі, — тоді точно почне відбуватися хімічна реакція.

Тому, придбаваючи пиво в спекотний літній день, уточнюйте дату розливу. Узимку таку ймовірність практично зведена до нуля.

Більшість пивних заводів використовує різноманітну тару для пива різної якості. Найкраще пиво розливається по кегах (металеві пивні барильця), далі — по скляних пляшках. Якісне пиво гірше розливається в ПЕТ-пляшки та бляшанки.

Декілька слів про банкове пиво. Більшість любителів пива помітили, що банкове пиво має специфічний присмак металу. Насправді це присмак емалі, що покриває внутрішню поверхню банки. Ця емаль має у своєму складі смолу і спеціальну олію. Пивні банки виробляються з алюмінієвих дисків і спеціальної листової бляхи. Змінити присмак такого пива неможливо, аби воно швидко не псувалося, у нього додають різні стабілізатори та консерванти. У пиві, розлитому в кеги та скляні пляшки, такого немає.

Така красива та зручна упаковка виявилася згубною для пива. Добре, що і в Україні, і в Росії пиво не має такої шаленої популярності, як, приміром, в Америці. В Європі банкове пиво виробляють здебільшого на експорт.

Може виникнути питання щодо якості пива, розлитого в бочки, оскільки кеги також виготовляють із металу. Тільки це абсолютно різні речі. Кеги виробляють з хромовано-нікельованої нержавіючої сталі. Цей сплав відповідає всім вимогам таких напоїв. У даній тарі пиво може зберігатися дуже довго. Сучасні технології зварювання забезпечують ідеальну і точну гладкість швів, що дозволяє зробити очистку як усередині, так і з зовні, тим самим гарантуючи біологічну безпеку. Та головне — кеги не мають внутрішнього покриття з емалі, що розчиняється в пиві та псує його смак.

Скляна пляшка також не панацея. Саме пляшки з темного, коричневого або зеленого скла надійно захищають хмільний напій. Бо в цих пляшках пиво не так інтенсивно зазнає впливу сонячного світла.

Фільми, сайти, мультики про пиво NEW!
(Виставляються щоденно по одному в 11.00!)

Власник патенту Євген Юхниця

Виникли питання?
Телефонуйте за номером: 0674057652

{page_index.string032} UA RU EN FR DE
НА ГОЛОВНУ
П.І.Б. не може бути пустим чи менше 8 символів.
Побажання / Пропозиція: не може бути пустим чи менше 10 символів.
Залишилось: 0 Максимально символів: 333
Сума не правильна.
Побажання / Пропозиція успішно надіслані.