Уживання пива

Употреблеение пиваПиво — напій, створений із натуральних компонентів та з вмістом алкоголю. Воно має безліч різних сполук: вуглеводи — до 4,5%, азотовмісні сполуки — до 1%, етиловий спирт до 7—12%. Пиво варять на основі пивних дріжджів, тому у ньому наявні вітаміни групи В, амінокислоти й багато інших мікроелементів. Пиво — продукт, що має на організм людини як корисний, так і шкідливий вплив. Зокрема, позитивний вплив пива на чоловіків характеризується кількістю вжитих доз.

Отруїтися або вмерти від передозування пивом не можна. Смертельна доза пива просто не вміститься в шлунку. Висновок: із цієї позиції пиво безпечне. Хоча останнім часом пивна промисловість освоїла виробництво пива, яке містить до 12% спирту етилового, а це, однозначно, зменшує його користь і за регулярного та щедрого вживання збільшує розвиток алкоголізму.

Підступність пива полягає в тому, що постійне вживання й передозування формує непомітно для самої людини пивний алкоголізм, котрий нічим не відрізняється від звичайного, а все починається лише зі щоденного вживання пива. Зазвичай пивний алкоголізм бере початок зі звички вживання безалкогольного пива, потім — черга звичайного пива й при цьому поступово збільшується доза.

Міф про те, що в пива висока калорійність і воно сприяє відкладанню жиру на животі, доволі перебільшений. Пиво менш калорійне порівняно з виноградним соком або молоком. Та все залежить від ужитої кількості. Мабуть, ніхто не питиме один—два літри молока щодня, а ось поціновувачі пива можуть дозволити собі дудлити таку кількість повсякдень. До того ж закушуючи все це солоною рибою, ковбасками, різними сирами, чіпсами, м’ясом або шашликом, баличком, а іноді й сметаною.

Саме ці продукти, уживані в значній кількості, разом із пивом і сприяють утворенню «пивного черевця». Алкоголь знімає поріг голоду в головному мозку людини. Отже, випивши, і з’їсти можна набагато більше, аніж зазвичай.

 Висновок з усього вищесказаного: пиво слід пити тільки в малих дозах і не щодня. Тоді й організму не зашкодиш, і розвиток алкоголізму не перекреслить користь від уживання пінного напою.
Фільми, сайти, мультики про пиво NEW!
(Виставляються щоденно по одному в 11.00!)

Власник патенту Євген Юхниця

Виникли питання?
Телефонуйте за номером: 0674057652

{page_index.string032} UA RU EN FR DE
НА ГОЛОВНУ
П.І.Б. не може бути пустим чи менше 8 символів.
Побажання / Пропозиція: не може бути пустим чи менше 10 символів.
Залишилось: 0 Максимально символів: 333
Сума не правильна.
Побажання / Пропозиція успішно надіслані.